Новости

Назад

На Буковині пройдуть змагання світового рівня - RAINFOREST CHALLENGE BUKOVINA (RFC BUKOVINA)

11 июля

На Буковині пройдуть змагання світового рівня -  RAINFOREST CHALLENGE BUKOVINA (RFC BUKOVINA)
 Цієї осені на Буковині пройдуть змагання світового рівня -  RAINFOREST CHALLENGE BUKOVINA (RFC BUKOVINA)

Неординарна подія, про проведення якої на Буковині, ще до недавна можна було тільки мріяти стає реальністю. Так, вперше, на теренах Буковинського краю, в період з 28 вересня по 2 жовтня, в рамках проведення одного з етапів Всесвітньо відомої і авторитетної серії змагань позашляховиків RFC, відбудуться змагання RFC Bucovina. Безкомпромісна, видовищна і в першу чергу спортивна боротьба принесе всім, бажаючим прийняти участь у змаганнях, нові яскраві враження, неоціненний досвід, нові знайомства і звичайно традиційну гостинність Буковинців.
Стратегія проведення RFC не передбачає здобуття перемоги за будь яку ціну, а скерована на оцінку взаємодії екіпажів їх ставлення до суперників і оточуючого середовища. З цією метою організатори запропонують Вам спец ділянки, в різних куточках нашого Краю, на яких Ви зможете, в повній мірі, проявити свої найкращі якості, як профессійні так і людські.

Засновник RFC Луїс Ві і Чернівецький клуб екстремального авто туризму "Bukovina4x4" представляють ще один етап RFC Global Series - "RFC Bukovina" ... Що таке RFC (rainforest challenge): Це жага пригод і свобода !! Це спорт з пригодами, що бере свій початок в Малайзії (23.11.1997) З тих часів RFC привертає до себе учасників з усього світу. Це жорсткі змагання для 4х4 ентузіастів, які хочуть спробувати свої сили в найжорсткіших умовах в джунглях. RFC - це дух братерства, командної роботи. Життя - це пригода. Живучи в повній мірі, не відкладайте на завтра, якщо ви можете зробити це сьогодні. Після недовгих переговорів із засновником RFC містером Луїсом, наш клуб отримав право проведення RFC в західній Україні і не тільки. Клуб Bukovina4x4 став частиною однієї великої родини поціновувачів пригод і ентузіастів під назвою RFC Global Series. 

Також звертаємо увагу всіх зацікавлених цією подією з боку потенційних учасників, спонсорів, медія на те що весь перебіг процесу підготовки змагань, регламент та умови реєстрації будуть висвітлюватись на сайті RFC Bucovina та одноіменній сторінці мережі FB.
www.facebook.com/events/937007449751684/941689759283453/

Стежте за подальшим розвитком подій))

Отдых в Карпатах

 Новости

Облако тегов

Все контакты:


+38 (066) 731-26-32
+38 (096) 943-72-78

info@drive-karpaty.com.ua
Скайп: 

Вход для пользователейНапомнить пароль

Войти через: enter enter