Блоґ "Драйв Карпати"

Самый лучший отдых – это отдых в Карпатах!

Джипінг
Довгоочікуване сонячне літо - прекрасна пора для відпустки. І, поки хтось ще витрачає дорогоцінні дні на пошуки турів, у мене вже все вирішено, адже найкращий відпочинок - це відпочинок в Карпатах! За великим рахунком, абсолютно не важливо якою буде погода, чудові емоції і заряд бадьорості і позитиву - це саме те, що подарують Вам вікові вічнозелені гірські хребти. Різноманітність відпочинку вражає! Починаючи з того, що можна просто насолоджуватися прекрасними пейзажами, вдихаючи на повні груди волого-хвойний прохолодне повітря, попиваючи живі ароматні чаї з екологічно чистих карпатських трав, та ще, до того ж, з бурштиновим медом, який Вам радо запропонують місцеві мешканці - гуцули. Тут навіть люди живуть особливі - щирі, справжні, неймовірно працьовиті і приголомшливі своєю відкритістю і колоритом.

І, коли міська суєта остаточно покинула Ваші думки, саме час зайнятися своїм емоційним обновленіем, джіппінг в Карпатах і рафтинг в Карпатах не залишать байдужим нікого і заслужено залишать слід у Вашому серці. Якщо Ви відкриті для нових незабутніх вражень, сплави буйними прохолодними гірськими річками Карпат - це відпочинок з характером, шквал нових емоцій, неймовірні захоплюючі відчуття командного духу, усвідомлення своїх можливостей, вивільнення доброї частки адреналіну. Завжди є про що згадати, сидячи біля багаття і гурманя смаколиками місцевої кухні.

Говорячи про відпочинок в Карпатах, не можна не згадати піші походи і джипінг. Вам потрібно всього лише визначити свої вершини - і йти їм назустріч! Якщо Ви обмежені за часом, але жадайте побачити все - джипінг в Карпатах набирає популярності і не вимагає фізичної підготовки. Маршрути різної складності і тривалості, але об'єднує їх те, що хороші спогади Вам забезпечені. Чи не марнуйте свій дорогоцінний відпускний час - відпочинок в Карпатах подарує Вам натхнення, повне оновлення душі і тіла, незабутні враження в компанії друзів, колег, сім'ї. Хороших і цікавих Вам подорожей! 


Коментарі
VK
facebook
Додати коментар comment2 коментаря
peopleОксана 04.08.2016, 16:02 16:02:06
Відповісти

Захотіла з чоловіком відпочити в Карпатах, довго думали куди поїхати Говерла були, Буковель були і вирішили спробувати еко-туризм. Вибір упав на село Микуличин. Зупинились в готелі 'Клен' http://klenhotel.com - наймовірний відпочинок, море задоволення рекомендуємо

peopleеуауц 04.08.2016, 14:21 14:21:28
Відповісти

wertertfg

Відпочинок в Карпатах

Облако тегів

Всі контакти:


+38 (066) 731-26-32
+38 (096) 943-72-78

info@drive-karpaty.com.ua
Скайп: 

Вхід для користувачівНагадати пароль

Увійти через: enter enter