Блоґ "Драйв Карпати"

Топ -3 найнебезпечніших доріг світу

Джипінг
Топ -3 найнебезпечніших доріг світу

Будь-яка дорога може стати небезпечною для життя, залежить як і на чому по ній їхати. Та є у світі декілька доріг, на яких бодай один невірний крок може призвести до загибелі. Такі екстремальні траси щороку  манять все більше і більше  відчайдух. Уявляєте яким може бути джипінг на таких масивах? Драйв Карпати підготував для вас огляд трьох найнебезпечніших доріг світу.

Топ-спсиок розпочинає Каракорумське шосеКаракорумське шосе — 1300-кілометрова високогірна автомобільна дорога, що перетинає Каракорум через Хунжерабський перевал на висоті 4693 м. Це найвисокогірніше міжнародне шосе у світі, яке будувалося двадцять років за стародавнім маршрутом Великого шовкового шляху.
Одна частина дороги належить Пакистану, а друга  — Сіньцзян-Уйгурському автономному району (Китай).
Під час будівництва від лавин і падінь загинуло вісімсот пакистанських і вісімдесят два  китайських робітників. Негоди трапляються щороку і нині, тому у зимовий час через небезпеку сходження лавин рух заборонений.

Туннель Гуолян Гірський, КитайАвтодорожній Тунель Гуолян, побудований в горах Тайханшань, - справжня національна пам'ятка Китаю. Тунель є частиною складного гірського серпантину, над будівництвом якого працювали тринадцять місцевих жителів, більшість з яких загинули в результаті нещасних випадків.

Ширина дороги становить лише чотири метри, що є неймовірно складним для пересування. Тунель – частково відкритий, аби дорога була хоч трохи освітленою.

Каньйон Шкіперів, Нова ЗеландіяКаньйон Шкіперів розміщується неподалік  Квінстауна, курорт і округ в новозеландському регіоні Отаго. Історія цього місця тісно пов'язана зі золотодобуванням. Вузький проїзд був вирубаний у горах шахтарями, які були охоплені Золотою Лихоманкою. Нині там діє національний парк.
Хоч обриви настільки різкі і небезпечні, що декілька невірних кроків можуть призвести до фатальних наслідків, там проводять чимало екстримальних турів для усіх бажаючих.

Українські Карпати не менш цікаві за об'єкти нашого огляду, і якщо ви бажаєте гострих відчуттів, то пишіть нам зі своїми побажаннями. Замовляйте джипінг-тури в Карпатах прямо зараз, аби встигнути запланувати свої екстремальні вихідні.


Коментарі
VK
facebook
Додати коментар comment

Відпочинок в Карпатах

 

Облако тегів

Всі контакти:


+38 (066) 731-26-32
+38 (096) 943-72-78

info@drive-karpaty.com.ua
Скайп: 

Вхід для користувачівНагадати пароль

Увійти через: enter enter