Відпочинок в Карпатах, екстремальні тури і подорожі

1-но денний джип-тур Памір - Купола

Тривалість: 1 день

Протяжність:

Сезон: апрель - май - июнь - июль - август - сентябрь - октябрь

Мінімальна чисельнність групи: 4 людини

Дати заїздів: В любий зручний для Вас час, за наявності мінімальноі групи.

 
"Памір - Купола" - одноденний екскурсійний маршрут, що проходить в мальовничій гірській місцевості Буковинських Карпат, вздовж кордону з Румунією. Маршрут починається в містечку Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької області. За час подорожі ми проїдемо через гірські перевали висотою від 1155 до 1414метрів., побуваємо на водоспаді Сучавський Гук в селі Шепіт(де можно покупатись в чистій гірській річці), через труднопрохідний перевал Семенчук(1414 м.) піднімемось на гору Томнатик 1565м. - культове місце покрите радянськими таємницями, де розташовані руїни радіолокаційної бази "Памір".
Відпочивши та пообідавши на вершині, продовжимо нашу мандрівку.  Рухаючись вздовж хребта спускаємось в село Верхній Яловець , звідки через перевал Джоголь та Шурдин повертаємось в Берегомет.РЛС «Памір» на вершині гори Томнатик - 1565м. Цей віддалений шматочок України - самий край Буковинських Карпат.
Це колишня секретна військова частина,яка слідкувала за всім повітрянним простором Європи часів холодної війни, бойове чергування там велося постійно,і вона була не досяжна для простих людей.
В одних куполах перебували антени сантиметрового діапазону, в інших - висотоміри, дециметрового діапазону. Були так само антени кругового огляду «П-35». У найбільшому з куполів на г. Томнатик до цих пір стоїть радіолокаційна антена дальнього спостереження «П-14 Лєна» - найбільше досягнення того часу.

Увага! Маршрут пролягає у прикордонній зоні - наявність паспорта обов'язково! (підходить також закордонний паспорт)
 
 У вартість входить:
-екскурсія на позашляховику.
-чай
-кава.
-бутерброди.

Також ми із задоволенням розробим та організуєм для Вас багатоденні комбіновані тури з проживанням та харчуванням.  

  

Маршрут не вимагає спеціальної фізичної підготовки!

Відпочинок в Карпатах

Облако тегів

Всі контакти:


+38 (066) 731-26-32
+38 (096) 943-72-78

info@drive-karpaty.com.ua
Скайп: 

Вхід для користувачівНагадати пароль

Увійти через: enter enter