Відпочинок в Карпатах, екстремальні тури і подорожі

2 денний джип-тур на РЛС "Памір"

Тривалість: 2 дня

Протяжність: Біля160 км. в оби дві сторони

Сезон: май - июнь - июль - август - сентябрь - октябрь

Мінімальна чисельнність групи: 4 учасника

Дати заїздів: В любий зручний для Вас час, за наявності мінімальноі групи.


   

 "Памір - Купола" - це дво денний екскурсійний маршрут, що проходить в красивій гірської місцевості Буковинських Карпат, вздовж кордону з Румунією. Маршрут починається в містечку Берегомет Чернівецької області.  За час подорожі ми проїдемо через гірські  перевали висотою від 1155 до 1414метрів., Побуваємо на водоспаді  Сучавський Гук в селі Шепіт(де можно покупатись в чистій гірській річці), піднімемось на гору Томнатик 1565м - культове    місце покрите  радянськими таємницями, де розташовані руїни радіолокаційної  бази "Памір",  де і переночуємо в наметах, з обідом та вечерею (а вранці та сніданком)  на кострі!
   Наступного дня щільно поснідавши, почнемо спуск з вершини в  село Верхній Яловець,з переїздом на гірське озеро Буковинське Око, звідти  ми через  перевал  Джоголь і Шурдин, повертаємося  назад у  Берегомет. РЛС «Памір» на вершині гори Томнатик - 1565м. Цей віддалений шматочок України - самий край Буковинських Карпат.
Це колишня секретна військова частина,яка слідкувала за всім повітрянним простором Європи того часу, бойове чергування там велося постійно,і вона була не досяжна для простих людей.
В одних куполах перебували антени сантиметрового діапазону, в інших - висотоміри, дециметрового діапазону. Були так само антени кругового огляду «П-35». У найбільшому з куполів на г. Томнатик до цих пір стоїть радіолокаційна антена дальнього спостереження «П-14 Лєна» - найбільше досягнення того часу.
 
  

Увага! Маршрут пролягає у прикордонній зоні - наявність паспорта обов'язково! (підходить також закордонний паспорт). 

Також, ми із задоволенням розробим та організуєм для Вас інші багатоденні комбіновані тури з проживанням та харчуванням.  

Список необхідних речей (додаток до Вашого основного списку):
- тепла куртка (ввечері буває прохолодно)
- дві пари взуття.
- штормовка з капюшоном. 
 
Маршрут не вимагає спеціальної фізичної підготовки!

Відпочинок в Карпатах

Облако тегів

Всі контакти:


+38 (066) 731-26-32
+38 (096) 943-72-78

info@drive-karpaty.com.ua
Скайп: 

Вхід для користувачівНагадати пароль

Увійти через: enter enter