Цьогоріч літо видалося достатньо спекотним, отож розпечене тіло почало вимагати прохолодного відпочинку. І що може бути кращим у цьому відношенні як не відпочинок у лісистій прохолоді Карпат. Часу на все про все було небагато, а охопити і побачити хочеться якомога більше, тому нашим вибором став джипінг у Карпатах. Не так важливо, по суті, чи це перша джипінг-екскурсія чи то ви вже мали нагоду насолоджуватися цим видом активного відпочинку, всеодно, це щоразу нові, перехоплюючі подих емоції! Умілий водій-провідник, який любить і знає свою справу, допоможе скласти і успішно подолати власний цікавий маршрут або ж вибрати серед запропонованих, в залежності від побажань та очікувань. Хочеться адреналіну – карколомні позашляхові маршрути у будь-яку непогоду стають справжнім випробуванням на безстрашність, де ви є активним учасником цікавої подорожі-пригоди. Подолання річок, проїзд різноманітних перешкод, насолода неймовірним, п´янким та цілющим гірським повітрям у позашляховику-кабріолеті, наповнить незабутніми враженнями вашу скриньку спогадів.

Якщо ж ви навіть зовсім не екстремал в душі, а джипінг у Карпатах уявляєте лише борсанням у лісовій багнюці, в той час, коли хочеться естетичної насолоди, то , знову ж таки, будете приємно вражені маршрутами, які пролягають по гірських хребтах. Неймовірної краси краєвиди, які не залишають нікого байдужим, аромати буйнотрав´я, проїзди повз величаві, стрімкі та непорушні скелі – все це також незабутні моменти джипінг-екскурсії. Такий варіант відпочинку у Карпатах може бути як корпоративним, так і у дружньому чи сімейному колі.

І після емоційно-насиченого дня, вочевидь, немає нічого кращого як змити втому і пилюку та насолодитися ексклюзивними родзинками відпочинку у Карпатах – купання у чанах та частування евтентичнимі місцевими стравами. Готують тут надзвичайно смачно, а приймають – гостинно. Афени (чорниці), гриби , різноманітні сири, різнотравні меди та чаї на екологічно чистих карпатських травах – смачна візитівка на скатертині-самобранці місцевих ґаздинь.

Мої вихідні вже сплановані. Усім бажаю гарних, цікавих подорожей! Живіть яскраво!