Травневі свята, їх з нетерпінням чекаєш щороку, літо, осінь, затяжна зима, і нарешті  весна, довгоочікуваний кінець квітня, збираєшся, їдеш – ура, рафтинг, рафтинг на травневі !!!

Я дуже люблю містечко Верховина і все що сней пов’язано, привітних  гуцулів, їжу – національну кухню з її грибними юшками, банош з бриндзою, узвар з медом, шкода така можливість випадає лише раз на рік – на травневі свята!

Люблю дивитися з вікна готелю на засніжені шапки гір вдалині – Чорногірський хребет. Рафтинг, – люблю цей вид відпочинку за свободу і простоту, за доступність, за адреналін, за красу Карпат. Коли їдеш вгору , бачиш чисті гуцульські дворики із зеленою, молодою травичкою, з коровами, вівці пасуться на галявині за хатою, гавкає пес. Приїхали. Шум річки Чорний Черемош розриває тишу, спів птахів ледве чутно на на фоні ріки, тепло. Ось вони красені рафти, накачані, легко погойдуються на хвилях, чекають на тебе. І ось нарешті то інструктаж, видача спорядження та в перед за своєю порцією екстриму і задоволення!

Чому саме рафтинг на травневі, – та тому що це захоплююче і цікаво, на вулиці сонячно і жарко, весна, в горах тане сніг, перетворюючись на воду, стікає по гірських схилах струмками живлячи річки і допомагаючи підтримувати високий рівень води, так необхідний для рафтингу . Завдяки високому рівню води, камені і скельні виступи в річці стають цікавими і складними порогами, з дуже своєрідними гуцульськими назвами – Дземброня, Гук, Гучок, Сива кобила (Біла Кінь), Берди.   Рафтинг на травневі хороший  тим. що є можливість на день сходити в гори на Піп Іван або Смотрич, побачити поля крокусів на снігу, адже там в низу, вони вже давно відцвіли. А тут на верху сонце, молода трава, сніг, крокуси, і цілковита тиша. Але повернемося до рафтингу, водичка в Черемоші + 3-4 градуси, рятує гідрокостюм, на сонці тепло, і тут освіжаючі бризки води в обличчя в самий раз, в перервах добре випити трав’яного чаю з печивом.

Загалом сплав по Черемошу – унікальний захід яке проводиться в Карпатах, в містечку Верховина на річці Чорний Черемош всього раз на рік, не пропустіть його, травневий рафтинг на Черемоші це той вид відпочинку який варто спробувати!