Деталі туру:
Тривалість: 1 день
Протяжність: біля 40 км.
Сезон: травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень,
Мінімальна чисельність групи: 4 людини
Дати заїздів: В любий зручний для Вас час, за наявності мінімальноі групи.

Опис туру

“Лекече – Лужки” – це одноденний, екстремальний та дуже цікавий екскурсійно-ознайомчий маршрут на позашляховиках,
який починається в селищі Берегомет (Чернівецька обл.Вижницький р-н). Звідки ми лісовою дорогою потрапляємо в гірське урочище Лекече, по стрімких схилах якого піднімаємось на гору Кінашку, звідки відкривається дивовижний вид на навколишні хребти, долини, та полонини. Побідати та повалятись на травичці на вершині особливо смачно та приємно. Далі рух іде хребтом, то піднімаючись на вершини, то спускаючись з них. Дорогою можна робити багато чудових фотографій і просто насолоджуватись природою та чистим гірським повітрям.
Поступово спускаємось в урочище Лужки – це каньйонна місцина, де знаходяться скельні масиви та мінеральні джерела, рухаємось уздовж річки Віженки періодично проїжджаючи її вброд, та через село Віженка, повертаємось назад в Берегомет.

Іноді, замість спуску в Лужки, маршрут проходить через скельний масив Протяте Каміння, де ми кілька разів проїжджаємо крізь скелі,
спускаємося на перевал Німчич, а звідти вже повертаємось в Берегомет.

В наших подорожах Ви не просто глядач, Ви – активний учасник команди, оскільки маршрути проходять в гірській місцевості, де завжди є ймовірність зміни ландшафту, після чого іноді потрібно підремонтувати дорогу, підкласти каменів або гілок, підтягнути підзастрявшу машину.

Джипінг – це можливість побувати в більшій кількості місць за менший час, практично без фізичного навантаження, це море задоволення і адреналіну, а також нові враження.

Вартість за 1 машину 3500 грн,

в машині 4 місця для туристів

У вартість входить:

екскурсія на позашляховику

чай

обід

Також ми із задоволенням розробимо та організуємо для Вас багатоденні комбіновані тури з проживанням та харчуванням.