Джипінг

Джипінг в Карпатах: підкорюємо гори на колесах

Поїздки в гори на джипах – це унікальна можливість зануритися в особливу атмосферу диких лісів, перетнути гірські річки та ґрунтові дороги, відчути себе першопрохідцем на незвіданій території. Подорожі на джипах подарують незабутні враження мандрівникам, які обожнюють азарт і ризиковані пригоди.

Що таке джипінг-тури?

Подорожі на джипах – екстремальний відпочинок в Карпатах, що поєднує у собі мандри та спорт. Для поїздок використовуються автомобілі підвищеної прохідності. Позашляховики, заздалегідь підготовлені для пересування складними гірськими шляхами, здатні подолати будь-які перепони, навіть якщо дорога після зливи перетворилася у брудне місиво, а за декілька метрів її перетинає бурхлива річка з кам’янистим дном.

Кому сподобається джипінг у Карпатах?

Джипінг-тури припадуть до смаку насамперед поціновувачам екстриму. Однак такий вид мандрівок варто спробувати й тим, хто раніше не чув про поїздки у гори на позашляховиках. Подорожі на джипах – це можливість:

  • відпочити та отримати свою частку адреналіну у невеликій компанії;
  • підкорити гори без рюкзака за плечима, вщент заповненого туристичним приладдям;
  • отримати неймовірні враження без виснажливої фізичної активності.

Джип-тури давно стали розповсюдженими за кордоном. В Україні такий вид туризму лише здобуває популярність. Ми пропонуємо скористатися природними умовами нашої країни та підкорити гірські вершини, не виїжджаючи до Європи.

Особливості джипінг-турів

Період, коли найкраще вирушати в автомобільні мандри Карпатами, – з травня по жовтень. Тривалість подорожі складає 1 день, щоб поїздка не стала виснажливою. Зазвичай сама дорога зaбирає близько 6-7 годин, за цей час туристична група долає близько 40 км шляху.

Взимку подорожі на джипах також можливі. Ураховуючи морози та засніженість гірських вершин, варто зазначити, що такі мандрівки більш ризиковані. Саме тому маршрут зимового джипінгу до карпатських вершин – це вже об’їжджені дороги, завчасно підготовлені для поїздки.

Щоб замовити джипінг-тур, треба лише зібратися мінімальною групою та обрати найкращий час для мандрівки. З собою варто взяти мінімальне екіпірування: зручні штани, кросівки, вітронепроникну куртку та головний убір. Ми проведемо безпечну та одночасно екстремальну екскурсію на позашляховику, запропонуємо гарячий чай та нагодуємо бутербродами.