Рафтинг

Рафтинг в Карпатах – відпочинок з адреналіном

Підкорення водної стихії – особливий вид відпочинку в Карпатах. Рафтинг-тур подарує незабутні емоції. Сплав по бурхливим річкам в оточенні гірських вершин – один з найкращих способів відпочити та отримати порцію адреналіну. І зовсім неважливо, хто вирушає у тур, – новачок чи досвідчений мандрівник. Рафтинг по гірських річках українських Карпат буде цікавим та абсолютно безпечним для кожного.

Організація рафтингу в Карпатах

Рафтинг – різновид сплавів по гірським річкам, під час якого мандрівники використовують рафти. Це надувні човни, найчастіше розраховані на групу туристів, яка складається з декількох осіб. Матеріал, з якого виготовляють рафти, не боїться стрімких річкових хвиль та бурхливих перекатів.

Рафтинг – не лише цікавий відпочинок, але й командна робота. Це чудовий варіант для активного проведення часу з сім’єю, друзями чи колегами. Головне – обрати гарний маршрут та як слід підготуватися до мандрівки.

Одна з найпопулярніших водойм для сплавів на рафтах – Чорний Черемош. Річка знаходиться в Івано-Франківській області та недарма стала улюбленим місцем для поціновувачів водних мандрівок. Рафтинг на Чорному Черемоші може бути різним. На певних ділянках потік дуже стрімкий за рахунок великої кількості порогів та перепадів висоти. На інших – мандрівники під час рафтингу на Черемоші зможуть неспішно сплавлятися річкою та милуватися гірськими краєвидами.

Що входить у рафтинг-тур?

Рафтинг-тури у Карпатах припадають на період з квітня по жовтень. Залежно від обраного маршруту, протяжність шляху складає приблизно 30 км. На певних ділянках рівень води може змінюватися, тому може бути іншою й довжина.

Мандрівники не лише отримають екстремальні враження, але й матимуть змогу відпочити. На спокійних ділянках маршруту можна покупатися у прозорій водичці, а якщо погода сонячна чи навіть спекотна, то й позасмагати.

При замовленні рафтингу в Карпатах у вартість відпочинку зазвичай входять:

  • прокат рафтів або інших видів човнів (байдарок, катамаранів);
  • прокат додаткового спорядження для сплаву по річці (гідрокостюмів, жилетів, весел, касок);
  • смаколики – печиво, шоколад, чай або кава.

Туристи також мають можливість додатково замовити фотосесію, щоб краще закарбувати в пам’яті незабутній відпочинок.

Із собою бажано взяти змінний одяг та взуття (бо вода буває надто бурхливою), крем від засмаги (влітку сонце добре припікає), пляшку води та додатковий бутерброд (якщо сплав по гірській річці відніме багато сил).