Трекінг

Захопливі походи по найгарніших маршрутах в Карпатах

Похід в Карпатські гори – чи не найкращий спосіб відпочити від міської метушні. Якщо вже набридли урбаністичні пейзажі, хочеться надихатися свіжим повітрям та насолодитися тишею диких гір, – гайда в трекінг по Карпатах! Декілька днів у компанії однодумців та приємна втома після подолання кожної ділянки маршруту подарують неоціненні враження на все життя.

Трекінг по Карпатах: особливості активного відпочинку

Туристичний похід – поняття досить широке і має декілька різновидів. Відправитися з наметом можна й у найближчий ліс. Трекінг-тури – це похід гірськими дорогами. Особливістю такого виду відпочинку є певна небезпека, що може чекати на недосвідчених мандрівників. Щоб відпочинок був цікавим і одночасно безпечним, для піших турів у гори розробляють маршрути. Група туристів проходить певний відрізок маршруту та зупиняється у заздалегідь облаштованих кемпінгах.

Турпохід в Карпати – це активний відпочинок і азарт для мандрівників. До певної відмітки на маршруті йти цікавіше, ніж у невідомому напрямку. А враховуючи те, що туристи пересуваються групою, турпохід в Карпати перетворюється на захопливе проведення часу разом із цікавими людьми.

Що варто врахувати перед походом в Карпати?

Збираючись у трекінг-тур, треба як слід підготуватися навіть перед найпростішими маршрутами. Із собою обов’язково потрібно взяти:

  • місткий рюкзак;
  • зручний намет;
  • спальний мішок;
  • туристичну сідачку;
  • базові засоби гігієни;
  • приладдя для приготування їжі та, власне, самі продукти;
  • змінний одяг на будь-яку погоду (наприклад, плащ-дощовик, щоб уберегтися від зливи, чи панаму для спекотного дня).

Список може доповнюватися та змінюватися. Не менш важливо правильно запакувати рюкзак. Тонкощів багато – речі потрібно розподілити рівномірно, зверху класти найпотрібніше тощо.

Трекінг-тури від «Драйв Карпати»

Турпохід завжди безпечніший, якщо відправлятися в мандри з досвідченим гідом. Ми проводимо походи по найгарніших маршрутах в Карпатах, які сподобаються і новачкам у піших гірських походах, і бувалим туристам. Навіть якщо ви – досвідчений мандрівник, з нами буде цікаво!

Ми гарантуємо безпечний трекінг та море вражень для кожного. Також ми влаштовуємо комбіновані тури, що принесуть ще більше емоцій. Організуємо джипінг та рафтинг у поєднанні з трекінгом в одній мандрівці, щоб за відпустку ви отримали максимум задоволення.