Будь-яка дорога може стати небезпечною для життя, залежить як і на чому по ній їхати. Та є у світі декілька доріг, на яких бодай один невірний крок може призвести до загибелі. Такі екстремальні траси щороку манять все більше і більше відчайдух. Уявляєте яким може бути джипінг на таких масивах? Драйв Карпати підготував для вас огляд трьох найнебезпечніших доріг світу.

Топ-список розпочинає Каракорумське шосе

Каракорумське шосе — 1300-кілометрова високогірна автомобільна дорога, що перетинає Каракорум через Хунжерабський перевал на висоті 4693 м. Це найвисокогірніше міжнародне шосе у світі, яке будувалося двадцять років за стародавнім маршрутом Великого шовкового шляху.

Одна частина дороги належить Пакистану, а друга  — Сіньцзян-Уйгурському автономному району (Китай).

Під час будівництва від лавин і падінь загинуло вісімсот пакистанських і вісімдесят два китайських робітників. Негоди трапляються щороку і нині, тому у зимовий час через небезпеку сходження лавин рух заборонений.

Туннель Гуолян Гірський, Китай

Автодорожній Тунель Гуолян, побудований в горах Тайханшань, – справжня національна пам’ятка Китаю. Тунель є частиною складного гірського серпантину, над будівництвом якого працювали тринадцять місцевих жителів, більшість з яких загинули в результаті нещасних випадків.

Ширина дороги становить лише чотири метри, що є неймовірно складним для пересування. Тунель – частково відкритий, аби дорога була хоч трохи освітленою.

Каньйон Шкіперів, Нова Зеландія

Каньйон Шкіперів розміщується неподалік Квінстауна, курорт і округ в новозеландському регіоні Отаго. Історія цього місця тісно пов’язана зі золотодобуванням. Вузький проїзд був вирубаний у горах шахтарями, які були охоплені Золотою Лихоманкою. Нині там діє національний парк.

Хоч обриви настільки різкі і небезпечні, що декілька невірних кроків можуть призвести до фатальних наслідків, там проводять чимало екстримальних турів для усіх бажаючих.

Українські Карпати не менш цікаві за об’єкти нашого огляду, і якщо ви бажаєте гострих відчуттів, то пишіть нам зі своїми побажаннями. Замовляйте джипінг-тури в Карпатах прямо зараз, аби встигнути запланувати свої екстремальні вихідні.