Відпочинок в Карпатах дуже різноманітний. Деякі люди хочуть просто побути наодинці з собою, в горах, в тиші, без суєти і шуму, поза великих міст з купою транспорту, і газів, вдихати чисте гірське повітря і тихо милуватися краєвидами.

Але більшість, людей приїжджає в гори для того що б відірватися, випробувати нові відчуття. Тоді вони вибирає собі екстремальні види відпочинку такі як джипінг Карпати, рафтинг Карпати, скелі Карпати, або вело тури, де все швидко рухається і змінюється, де купа різних перешкод які обов’язково треба подолати.

Також люди приїжджаючи на Відпочинок в Карпатах вибирають собі за мету підкорити якусь вершину, наприклад красуня Говерла або неприступний Петрос, гору Хом’як або Піп Іван, або інші не менш цікаві вершини.

Та найкращий спосіб, це комбіновані багатоденні тури, щоб кожен день насолоджуватися новим видом відпочинку.

Всі ми різні, але не застосовано хочемо відпочити, з комфортом, з пригодами, і так що б запам’яталося на довго. Для нас важливий кожен гість, його комфорт, вибір і побажання. Ми із задоволенням розробимо і організуємо для Вас будь-які унікальні багатоденні тури, корпоративи, або просто маршрут вихідного дня, підберемо готель і зробимо трансфе до нього нього. Так що б Ваш відпочинок в Карпатах був незабутнім, і Вам хотілося б повернуться сюди ще не раз.